L2Masters Of PvP
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Play the difference with L2Masters of PvP ( INTERLUDE )
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Server ........................

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
addy




Mesaje : 7
Data de înscriere : 11/04/2008

Server ........................ Empty
MesajSubiect: Server ........................   Server ........................ Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 12:58 pm

De ce nu merge serverul ???
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 8
Data de înscriere : 09/04/2008
Varsta : 35

Server ........................ Empty
MesajSubiect: Re: Server ........................   Server ........................ Icon_minitimeLun Apr 14, 2008 12:07 am

addy a scris:
De ce nu merge serverul ???


ca orice conexiune de net ... mai pica dar nu este ceva grav , am fibernet si pica mai des dar de scurta durata 10-15 min max !
Sus In jos
https://l2mastersofpvp.all-up.com
addy




Mesaje : 7
Data de înscriere : 11/04/2008

Server ........................ Empty
MesajSubiect: Re: Server ........................   Server ........................ Icon_minitimeLun Apr 14, 2008 3:28 am

Inca ceva ca sa nu mai deschid alta subiect Very Happy



Baga si tu scutu ala negru mare .. duck sau cum ii zice ca e prea bestial cu ala :X PLs
Sus In jos
Sarpe




Mesaje : 3
Data de înscriere : 10/04/2008

Server ........................ Empty
MesajSubiect: Re: Server ........................   Server ........................ Icon_minitimeLun Apr 14, 2008 5:05 am

Nephlim lord ala:D
Sus In jos
Cr3TzU




Mesaje : 1
Data de înscriere : 10/04/2008

Server ........................ Empty
MesajSubiect: Server ......................   Server ........................ Icon_minitimeMar Apr 15, 2008 9:22 am

Arrow mah... mareste si u SpeeD-ul la Apella ..... What a Face
Arrow Epicu are destul Neutral ... nici din in Tokyo Drift nu merg aia cu masinile cum merge un Character cu epic Neutral... lol!
Arrow Cu Epic ai Aproximativ 300 SpeeD | Mai Bagi ji Dash deja Flay Flay Neutral affraid
Arrow Cu Apella ai Aproximativ 220 .... | Ji cu Dash de lvl 2 ai 255-265 Neutral .... scratch

Very Happy ms Very Happy
Sus In jos
addy




Mesaje : 7
Data de înscriere : 11/04/2008

Server ........................ Empty
MesajSubiect: Re: Server ........................   Server ........................ Icon_minitimeMar Apr 15, 2008 2:52 pm

Cr3TzU a scris:
Arrow mah... mareste si u SpeeD-ul la Apella ..... What a Face
Arrow Epicu are destul Neutral ... nici din in Tokyo Drift nu merg aia cu masinile cum merge un Character cu epic Neutral... lol!
Arrow Cu Epic ai Aproximativ 300 SpeeD | Mai Bagi ji Dash deja Flay Flay Neutral affraid
Arrow Cu Apella ai Aproximativ 220 .... | Ji cu Dash de lvl 2 ai 255-265 Neutral .... scratch

Very Happy ms Very Happy

e bine sa ai si 220 eu 1 am 186 Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Server ........................ Empty
MesajSubiect: Re: Server ........................   Server ........................ Icon_minitime

Sus In jos
 
Server ........................
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» SERVER ON!
» Is the server Online?
» NU Pot Sa Intru Pe Server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
L2Masters Of PvP :: Discutii Generale-
Mergi direct la: